Випускники - викладачі та співробітники коледжу
Представлені викладачі та співробітники з моменту заснування закладу
до сьогодення в алфавітному порядку
Бадін Олег Миколайович (2005-2022) викладач спецтехнічних дисциплін, випуск 1996
Бараненко Микола Миколайович (2008-2022) Майстер виробничого навчання, (випуск 1985)
Безпала (Андрющенко) Олена Василівна 1999-2022) викладач економічних дисциплін (випуск 1997)
Бобир Борис Федорович (з 1975 р.) Майстер виробничого навчання, голова профкому, слюсар-сантехнік
Богатюк Олексій Леонідович (2013-2022 р.р.) завідуючий відділом кадрів
Вареник Людмила Петрівна (з 1995 р.) завідувачка гуртожитком, випуск 1996
Вовк Леся Анатоліївна (з 1997) викладач економічних дисциплін (випуск 1997)
Геращенко Анастасія Сергіївна працює лаборантом з 2020 р., випуск 2020
Гергель Інна Юріївна секретар відділення енергетичного машинобудування, працює з 1991 випуск
Гринжевська Катерина Миколаївна, працює з 2005 р. секретар відділення ветеринарної медицини, випуск 2004
Губатенко Микола Леонідович (2011-2017) викладач спецтехнічних дисциплін, випуск 2008
Гудим Юлія Леонідівна (з 2018 р.) викладач, випуск 2018
Гуртовенко Юрій Олександрович (1998-2019) викладач спецтехнічних дисциплін, випуск 1998
Діденко Людмила Петрівна працює бухгалтером з 1998 р., випуск 1988
Дудник Лідія Анатоліївна (з 2001) викладач спецтехнологічних дисциплін, випуск 1997
Задорожна Алла Олександрівна працює з 2003 р., завідуюча коморою, випуск 2003
Замкова Ірина Романівна працює з 2020 р., лаборант економічного відділення, лабораторії інформаційних технологій, випуск 2020
Єрохіна Олена Михайлівна (з 2004) викладач ветеринарних дисциплін, випуск 1994
Зайцева Надія Іванівна (1986-2017) викладач економічних дисциплін, завідуюча економічним відділенням, випуск 1966
Зубрицька Валентина Михайлівна (1995-2021) викладач ветеринарних дисциплін, випуск 1975
Кліванська (Мазуревич) олена Яківна (з 2000) викладач спецтехнологічних дисциплін, випуск 2000
Кліщ Вадим Юрійович (1996-2014) викладач спецтехнічних дисциплін, випуск 1991
Коваленко Катерина Володимирівна архіваріус, працює з 2015 р., випуск 2010
Козлов Вадим Миколайович (2014-2017) викладач спецтехнічних дисциплін, випуск 2010
Куц Аліна Костянтинівна, 2020-2022 рр., лаборант виховного відділу, випуск 2020 р.
Лєбедєва Людмила Борисівна (1986-2014) викладач спецтехнічних дисциплін, завідуюча технологічним відділенням, випуск 1973
Мидловець Максим Володимирович (з 2004) викладач спецтехнічних дисциплін, випуск 2004
Недогон Віра Іванівна (1967-2004), викладач спецтехнологічних дисциплін, випуск 1959
Однорог Максим Анатолійович (з 2012) викладач економічних дисциплін, кандидат економічних наук, випуск 2003
Пересунько Олена Дмитрівна (з 2008) викладач ветеринарних дисциплін, випуск 1994